Choose your country / language

Remscheid, Almanya, 8 Ekim 2020; tekstil makineleri endüstrisi bu günlerde “Innovate Textile & Apparel” sanal fuarının lansmanını dört gözle bekliyor. 160’tan fazla katılımcı kendilerini sanal olarak neyle ve nasıl sunacak? Şimdiye kadar yaklaşık 10.000 kayıtlı ziyaretçi dijital teklifi nasıl kabul edecek? Bir Organizatör olarak WTIN, bu platformla yeni yollar açıyor. Ancak bir şey kesin: 15 ile 30 Ekim 2020 tarihleri arasında, tekstil makineleri endüstrisini korona pandemisinde tekrar bir araya getiriyorlar. Oerlikon, tüm ziyaretçileri sentetik elyaf üretiminin geleceğine bir göz atmaya ve geniş ürün ve hizmet yelpazesini tanımaya davet ediyor.

Homeoffice’ten zaman yolculuğunun tadını çıkarın
Homeoffice’ten zaman yolculuğunun tadını çıkarın

Başlık: Dijital Rollercoaster ile Oerlikon Neumag BCF S8 teknolojisine yaklaşırken; Manmade Fibers Segments’teki sanal Innovate Textile and Apparel fuarına gelen ziyaretçileri bekliyor.

Başlık: Tekstil makineleri endüstrisi için sürdürülebilir bir gelecek, Oerlikon Manmade Fibers Rollercoaster ile zaman yolculuğunun bir parçasıdır.
>> Resmi İndir

Oerlikon, sanal Fuar için “Innovate Textile & Apparel” (Yenilikçi Testil ve Konfeksiyon) vaat ediyor“:

”Tekstil ve giyim değer zincirinde yeniliği yeniden birleştirmek”, WTIN sanal fuarının sloganıdır. Ve Oerlikon bu beklentilere elinden geldiğince cevap vermek istiyor. Satış, Müşteri Hizmetleri ve teknolojiden 50’den fazla aktif uzmanın yanı sıra uluslararası distribütör ağının ortaklarıyla birlikte, İsviçre Oerlikon Group Manmade Fibers Segment’i günün her saatinde temsil edilmeye çalışacaktır. Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Başkanı André Wissenberg,”Bu hepimiz için ilginç bir deney ve başarılı bir şekilde uygulamak istiyoruz“ şeklinde açıklıyor. “Mevcut müşterilerimizi bu şekilde tekrar görmek, yeni temaslar kurmak ve sektörden ’eski dostlar‘ ile buluşmak bizim hedefimizdir. Hepiniz için cazip bir dijital teklif hazırladık. Çünkü geçen yıl Barselona’daki Rollercoaster yolculuğumuzu kaçıranlar, şimdi ev ofisinden dijital fuar turlarında zaman yolculuğunun tadını çıkarabilirler. Ve burada daha fazla bekleme süresi yok,“ diye vaat ediyor Wissenberg.

Tek bir kaynaktan fabrika uzman bilgisi
Eriyikten ipliğe, liflere ve dokunmamış kumaşlara. PTA ve MEG’in polikondensasyonu ve işlenmesinden ve örneğin geri dönüştürülmüş polyester yongaların ekstrüzyonundan, tekstil endüstrisinde milyarlarca dolarlık bir pazar için yüz binlerce paketlenmiş ve depolanmış veya doğrudan tedarik edilen dokulu bobinlere kadar. Son derece karmaşık üretim tesislerinin planlanması ve inşasından büyük ölçekli projelerin mühendisliğine ve yetkili müşteri hizmetlerine kadar. Bu iş modeli, İsviçre Oerlikon Group Manmade Fibers Segments’inin kendi anlayışından kırmızı bir iplik gibi geçiyor. Doğru ortak, özellikle ama sadece değil, tekstil endüstrisine yeni başlayanlar için. “Bizimle başarılı bir iş için ihtiyacınız olan her şeyi elde edersiniz: Tek bir kaynaktan fabrika uzman bilgisi. Ve bunu sanal fuar standımızda ziyaretçilerimize göstermek istiyoruz“ diyor Wissenberg.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up