Choose your country / language

Egy Stitch & Tex 2020: Oerlikon Manmade Fibers Afrika piyasasına önem veriyor

Remscheid, 30 Ocak 2020 - Afrika piyasasının ihtiyaçlarına verdiği önemi net bir şekilde gösteren Oerlikon Manmade Fibers segmenti 5-8 Mart 2020 tarihleri arasında Kahire’de düzenlenecek olan Egy Stitch & Tex 2020’ye katılacak. 1.Salonda stant numarası B2 olan Oerlikon temsilcisi ATAG Export & Import standında, Oerlikon Barmag ve Oerlikon Neumag uzmanları yapay elyaf sistemleri piyasa liderinin kapsamlı ürün ve servis portföyünü açıklayacak.

Egy Stitch & Tex 2020: Oerlikon Manmade Fibers Afrika piyasasına önem veriyor
Egy Stitch & Tex 2020: Oerlikon Manmade Fibers Afrika piyasasına önem veriyor

Odak noktası halı iplikleri

Sol başlık: BCF S8 renk ayrımlarına yeni standartlar getiriyor.
Sağ başlık: eAFK Evo - Tekstürizasyonun en etkileyici yöntemi.

Oerlikon Manmade Fibers segmentinin fuar sunumunun odak noktası iki kilit teknoloji olacak:  Oerlikon Barmag’ın yeni nesil tekstüre makinesi eAFK Evo, ilk defa Afrika piyasasında tanıtılacak. eAfk Evo, devamlı olarak yüksek ürün kalitesiyle hız ve verimliliği arttırmanın yanı sıra piyasadaki benzer çözümlere kıyasla enerji tüketimini de azaltıp daha kolay bir işletim vadediyor. Belirgin şekilde değer katan birçok özelliğinin arasında, özellikle ikisi etkileyici teknolojileriyle öne çıkıyor: optimize, yenilikçi EvoHeater ve tamamen yeni geliştirilmiş bir aktif soğutma sistemi olan EvoCooler.

İkinci teknoloji odağı ise özellikle Mısır ve Orta Doğu’daki diğer piyasalarda için yeni fırsatlar sunuyor: Oerlikon Neumag’ın BCF S8 Monocolor (tek renkli) ve Tricolor (üç renkli) serisi ile segment, halı ipliği üretimi alanındaki amiral gemisini tanıtacak. 700 tekli filamana varan yüksek eğirme hızları, 2,5 dpf’ye varan ince titreler - Yeni sistemin performans verileri ve teknolojik uzmanlığı, birçok fuar ve tanıtım gezisinde şimdiden büyük bir etki yaratmış bulunuyor. Tricolor çözümünün çekirdek bileşeni, yeni, patent başvurusu yapılmış olan, daha yüksek esneklik ve eşitlikte renk süzmesi sağlayan Color Pop Compacting Ünitesi(CPC-T). Her renk için özel olarak kontrol edilebilir olan hava basınçları, CPC-T’de renkleri belirginleştiren ve 200.000’den fazla farklı renk tonunu mümkün kılan bir ön düğüm işlemi sağlıyor. Önceden Poliamid 6’dan yüksek renk süzmesine sahip veya belirginleştirilmiş BCF ipliklerinin üretimi neredeyse imkansız olsa da, CPC-T sayesinde bu işlem gelecekte mümkün olacak. Yeni tasarımı sayesinde CPC-T artık düşük ip gerginliği için de uygun.

Halı ipliği üretimi için genişletilmiş ürün gamı
Yapay elyaf iplikhanelerindeki ilgili teknolojiler hakkındaki bilgisi, Oerlikon’un halı iplikleri üretimi alanında servis gamını genişleten dünya çapındaki tek üretici olmasını sağlıyor. POY ve tekstürize proseslerine dayanan tesis konsepti, BCF benzeri özelliklere sahip yumuşak ve kabarık polyester iplikler gerektiren halı ve ev tekstili ürün alanı için tasarlandı. Maksimum 1300dtex’e varan titreli, tipik olarak 1000’den fazla filamanlı iplikler hedefleniyor. 1300dtex f1152, 660dtex f1152 veya 990dtex f768 tipik ürünlere örnek verilebilir. Makine konsepti, oldukça bilinen WINGS HD POY bükücü veya eAFK Big-V tekstürize makinesinden oluşuyor.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Ute Watermann

Kurumsal İletişimler

Claudia Henkel

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up