Choose your country / language

ecuTEC+ filtre performansını belirgin bir şekilde iyileştiriyor

Neumünster, 30 Temmuz 2020; Filtre performansını artırmak için Spundbond ve Meltblown malzemeleri elektrostatik olarak şarj edilebilir. Elektronik Şarj Ünitesi ecuTEC+, maske keçele-ri üretimi için güncel olarak satılan Meltblown sistemlerinde teslimat kapsamına dahildir.

ecuTEC+ filtre performansını belirgin bir şekilde iyileştiriyor

Başlık: Elektrostatik olarak şarj edilen filtre maddeleri, açıkça daha yüksek bir filtre performansına sahiptir.
>> Resmi İndir

Oerlikon Nonwoven'dan Elektronik Şarj Ünitesi, filtre keçe sistemlerini tamamlıyor

Özel esnekliği, Oerlikon Nonwoven'in patentli çözümünü ön plana çıkarıyor: ecuTEC+, özellikle elektrostatik olarak şarj edilebilen geniş uygulama yelpazesi ile takdir topluyor. Keçe üreticileri, sayısız çeşit seçeneğini diledikleri gibi seçebilir ve filtre uygulamaları için en iyi şarj yöntemini ve yoğunluğunu ayarlayabilir. EPA ve HEPA sınıflarına ait filtre maddeleri de ecuTEC+ ile üretilebilir. Bu sayede konsept, piyasada bulunan diğer teknolojilerden bir adım önde oluyor.

Filtre maddelerine olan talep daima yüksek
Korona pandesimisin başlamasından bu yana -özellikle Meltblown olmak üzere- filtre maddelerine olan talep oldukça yüksek. Diğerlerinin yanı sıra solunum koruma maskelerinin de üretilebildiği Oerlikon Nonwoven Meltblown teknolojisi, pazarda, plastik elyaftan yüksek oranda ayırıcı filtre maddesi üretiminin teknik olarak en verimli yöntemi olarak kabul ediliyor. Solunum koruma maskeleri için şimdiye kadar Avrupa'da kullanıma sunulan kapasiteler, ağırlıklı olarak Oerlikon Nonwoven sistemlerinde üretiliyor.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Claudia Henkel

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler
André Wissenberg

André Wissenberg

Pazarlama, Kurumsal İletişimler ve Halkla İlişkiler

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up