Choose your country / language

Oerlikon Polymer Processing Solutions Division bölümü önde gelen teknolojik konumu, gelecek için şimdiden hazır geliştirmeler ve yakın iş ortaklıklarına büyük değer veren kurumsal bir kültüre dayanmaktadır.

The leading technological position of the Oerlikon Polymer Processing Solutions Division is based on a corporate culture that places great value on futureready developments and close partnerships.

Sustainability for Life | Oerlikon

Mükemmeliyet, inovasyon, dürüstlük ve ekip çalışması, işine bağlı personelimizin buna göre değerlendirilmekten mutlulu duyduğu günlük operasyonları nitelendirmektedir.

Oerlikon Manmade Fibers Segmenti, tüm dünyada tekstil makineleri sektöründe yaklaşık 100 yıldır biriken teknolojik tekstil prosesleri ve uygulamaları alanında engin deneyimlerden elde edilen en iyi mesleki bilgi birikimi ile eş anlamlıdır. Oerlikon Manmade Fibers Segmenti tarafından geliştirilen ürünler ve teknolojiler müşterilere hizmet etmekte ve onların pazarda uzun soluklu bir başarı yakalamasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte şirketimiz, geleceğe odaklı uygulamalar geliştirmeye ve yeni pazarların kapılarını aralamaya, fikirleri gerçeğe dönüştürmeye ve çığır açan proses çözümleri geliştirmeye devam edecektir.

Oerlikon Manmade Fibers’ müşterileri ekonomik açıdan akıllı yatırım konusunda çok iyi bir sağduyuya sahiptir.

Hedefleri, paradan tasarruf ederken aynı zamanda en yüksek randıman ve en iyi kaliteyi almaktır. Oerlikon Manmade Fibers makinelerinin verimliliği bu gereksinimleri karşılamakta ve müşterilerimizin pazardaki konumlarını güvence altına alarak daha da genişletmelerine yardımcı olmaktadır.

Mevcut kaynakların makul şekilde yönetilmesinin nedeni yalnızca iklim değişiklikleri ve bunun sonuçları hakkında popüler olan tartışmalar değildir.

Ekonomik hususlar da geleceklerine yatırım yapan şirketleri sermaye mallarının tedariki veya modernizasyonu ile ilgili karar alırken verimliliği zaruri bir kriter hâline getirmeye itmektedir.

Maliyet yoğun ham madde tüketiminin ve dolayısıyla işletme maliyetlerinin azaltılması, e-tasarruf felsefesinin sunduğu temel ögelerden birisi, ürün kalitesini ve güvenilirliğini artırmak da bir diğeridir.

Hedefimiz tüm paydaşlarımız için kârlı, sürdürülebilir büyümedir ve şirketimiz bu nedenle geleceği güvenceye almaya katkı sağlamaktadır. Performans, kalite, sürdürülebilirlik ve tutku, her geçen gün geleceğin getirdiği zorluklara göğüs germemizi sağlayan faktörlerdir. E-tasarruf felsefemizi sürekli olarak genişleterek yüksek kaliteli yenilikçi endüstriyel çözümler vasıtasıyla değeri sürekli olarak artırıyoruz.

2004 yılından bu yana Oerlikon Manmade Fibers segmentinin tüm inovasyonları, dört e-tasarruf unsuru göz önünde tutularak geliştirilmiştir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk bağlamında aşağıda yer alan 17 Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine gönülden bağlıyız:

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri
keyboard_arrow_up