Choose your country / language

Oerlikon Polymer Processing Solutions Division bölümü önde gelen teknolojik konumu, gelecek için şimdiden hazır geliştirmeler ve yakın iş ortaklıklarına büyük değer veren kurumsal bir kültüre dayanmaktadır.

The leading technological position of the Oerlikon Polymer Processing Solutions Division is based on a corporate culture that places great value on futureready developments and close partnerships.

Sustainability for Life | Oerlikon

Mükemmeliyet, inovasyon, dürüstlük ve ekip çalışması, işine bağlı personelimizin buna göre değerlendirilmekten mutlulu duyduğu günlük operasyonları nitelendirmektedir.

Oerlikon Manmade Fibers Segmenti, tüm dünyada tekstil makineleri sektöründe yaklaşık 100 yıldır biriken teknolojik tekstil prosesleri ve uygulamaları alanında engin deneyimlerden elde edilen en iyi mesleki bilgi birikimi ile eş anlamlıdır. Oerlikon Manmade Fibers Segmenti tarafından geliştirilen ürünler ve teknolojiler müşterilere hizmet etmekte ve onların pazarda uzun soluklu bir başarı yakalamasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte şirketimiz, geleceğe odaklı uygulamalar geliştirmeye ve yeni pazarların kapılarını aralamaya, fikirleri gerçeğe dönüştürmeye ve çığır açan proses çözümleri geliştirmeye devam edecektir.

Endüstriyel malların üretiminin çevre üzerinde her zaman bir etkisi olmuştur.

Kaynakların kullanımını azaltarak bu etkilerin sürekli olarak en düşük seviyeye getirilmesi ve emisyonlardaki çarpıcı düşüş ile Oerlikon Manmade Fibers, sürdürülebilir bir gelecek açısından sorumluluğunu ve eylemlerini ortaya koymaktadır.

Tekstil ürünleri ile bunlar için kullanılan bileşenler, makineler ve sistemler, çevre ile ilgili bir dizi sonucu açısından geleneksel olarak sorumlu bir şekilde üretilmektedir.

Küreselleşme bağlamında çevreye yapılan müdahalenin kendi yaşam kalitemiz üzerinde önemli bir etkiye sahip olabileceğini giderek daha net bir şekilde anlıyoruz. Bunu hiçbir zaman aklında çıkarmayan Oerlikon Manmade Fibers, çok uluslu bir şirket olarak görevinin bilincindedir.

Bununla ilgili sorumluluğumuzu yerine getiriyor ve en son bilimsel ve teknik bulguları uygulayarak endüstriyel üretimin olumsuz etkilerini en aza indirmeye yardımcı oluyoruz.

Ürünlerimiz, üretim prosesinde yer alan tüm ham maddelerinin optimum şekilde kullanılması ile diğerlerinin yanı sıra bunu başarmaktadır ve optimum enerji sayesinde tüm emisyonlarda sağlanan belirgin azalma, bazı durumlarda çok daha düşük ayak izi ile sonuçlanmaktadır

Hedefimiz tüm paydaşlarımız için kârlı, sürdürülebilir büyümedir ve şirketimiz bu nedenle geleceği güvenceye almaya katkı sağlamaktadır. Performans, kalite, sürdürülebilirlik ve tutku, her geçen gün geleceğin getirdiği zorluklara göğüs germemizi sağlayan faktörlerdir. E-tasarruf felsefemizi sürekli olarak genişleterek yüksek kaliteli yenilikçi endüstriyel çözümler vasıtasıyla değeri sürekli olarak artırıyoruz.

2004 yılından bu yana Oerlikon Manmade Fibers segmentinin tüm inovasyonları, dört e-tasarruf unsuru göz önünde tutularak geliştirilmiştir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk bağlamında aşağıda yer alan 17 Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine gönülden bağlıyız:

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri
keyboard_arrow_up