Choose your country / language

How you can save C02 and production costs by recycling fiber to fiber with VacuFil Visco+

14:00 - 14:45h CET Webinar, Germany

Ref.: Matthias Schmitz (Product Manager VacuFil)

How you can save C02 and production costs by recycling fiber to fiber with VacuFil Visco+
Geri dönüşüm dünyası sınırlı sayıdaki şişe kapaklarının peşindeyken, diğer kaynakların potansiyeli büyük ölçüde kullanılmamaktadır. Yüksek kaliteli POY/FDY üretiminde kullanılan iplik ve kumaş artıklarının geri dönüştürülmesi sadece C02 tasarrufu sağlamaz, aynı zamanda üretim maliyetlerini de düşürür. BBE, VacuFil Visco+ ile PET atıklarının temizlenmesi ve değerlendirilmesi için sizlere gerekli teknolojiyi sunar. İnternet seminerlerinde sizlere “Fiberden Fibere” konu başlığıyla teknolojileri ve kullanım alanlarını tanıtıyoruz.

Şimdi üye olun

Matthias Schmitz, Ekim 2014 yılında BB Engineering´de proje mühendisi olarak başlayarak 2020 den itibaren konstrüksiyon bölümünün geri dönüşüm teknolojisinin yönetimini üstlenmiştir. Bu görevinde teknoloji gelişiminden, makine tasarımından ve ayrıca satış bölümünü desteklemekten sorumludur. Malzeme ile ilgili çeşitli geri dönüşüm teknolojilerine yönelik çok yönlü incelemeler, ama aynı zamanda müşterilerle yakın iş birliği, BB Engineering’deki işinin bir parçasıdır.

 

Gizlilik Politikamız
Oerlikon Textile GmbH & Co. KG'nin kişisel verilerin işlem amacı, hukuka ve dürüstlük kurallarına uyun işleme, kişisel verilerin sahiplerinin hakları ile bilgileri burada bulabilirsiniz: Gizlilik Politikamız.

 

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up