Choose your country / language

Tesis Operasyon Merkezi (POC), Oerlikon Manmade Fibers tarafından tasarlanan tüm prosesleri kapsayan iş akışı yönetim platformudur. Bir üretim aşamasında ve/veya tüm üretim aşamalarında, ham maddeden başlayarak son ürüne kadar örn. spin ve tekstürizasyon gibi üretim proseslerini tespit ve optimize etmek üzere tasarlanmıştır.

Tesis Operasyon Merkezi (POC) ile proses izleme

POC aynı zamanda iç sipariş işlemenin her kademesini entegre etmek için genişletildi. Yüksek seviye modülerlik, ölçeklenebilirlik ve sistemin açık olması POC’u, sürekli yükseltme olanağına sahip basit bir başlangıç düzeyi sistem sağlayan müşteriye özel olarak tasarlanmış mükemmel bir çözüm hâline getiriyor. Ayarlara bağlı olarak bu, prosesleri dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden izlemenizi sağlıyor.

Bununla birlikte Tesis Operasyon Merkezi (POC), yalnızca bir proses izleme aracından çok daha fazlası; prosesleri, ürünleri ve ürün kalitesini yönetiyor. Örneğin çevrimiçi kalite yönetim sistemi yalnızca bir konumda sarma ünitesinin dolup dolmadığı veya eksik paket olup olmadığı hakkında bilgi sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda paketin ve ipliğin A mı, B mi yoksa C kalite mi olduğunu değerlendiriyor. Diğer taraftan POC bu sayede proses sonrası adımları kolaylaştırıp modernize ederken hepsinden önemlisi, iplik üreticisine üretim sürecini zamanında müdahale imkanı sunuyor.

İletişim

Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag & Oerlikon Nonwoven

Genel İletişim

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up