Choose your country / language

Otomatik meltblown sistemlerine yönelik yeni FAUS işletim ünitesi, hem verimlilik, hem de güvenilirlikte artış sağlıyor.

Artırılmış verimlilik ve güvenilirlik

Artırılmış verimlilik ve güvenilirlik

FAUS, sistemin otomatik olarak başlatılmasına ve kapatılmasına izin vererek manüel sıcaklık ve sistem bileşeni kontrolü gereksinimini ortadan kaldırıyor. Arıza durumunda kontrol ünitesi erken evrede tepki verir, arızaları analiz eder ve buna göre gerekli adımları atar. Yenilikçi reçete yönetimi, tek bir düğmeye basarak ürünün yeniden üretilmesini sağlar. Bu sayede gelecekte meltblown dokunmamış kumaşları daha verimli şekilde üretmek mümkün olacaktır. Daha eski sistemler, otomatik FAUS kontrol ünitesi ile yenilenebilir.

Oerlikon Neumag Meltblown teknolojisi, son teknoloji meltblown ve SMS (spunbond-meltblown-spunbond) ürünlerinin düşük maliyetle üretilmesini sağlamaktadır. Bağımsız tek komponentli ve bikomponent meltblown sistemleri, tüm filtreleme, yalıtım ve emici uygulamalar için dokunmamış kumaş üretir. Var olan ve yeni üçüncü taraf komposit sistemlerinde hâlihazırda mevcut ‘tak ve üret’ tipi kurulumlarda meltblown teknolojisi, tüm tıbbi ürünler ve hijyen ürünleri için kullanılmaktadır. Bu çözüm, yeni veya var olan spunbond sistemlerinin düşük maliyetle yükseltilmesine izin verir ve dokunmamış kumaş üreticilerine, özellikle yüksek kalite gereksinimlerine sahip pazarlara erişim sunar.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up