Choose your country / language

Alt kuruluşumuz Oerlikon Barmag Huitong Engineering’in (OBHE) verimli ve son teknoloji ürünü kesintisiz polikondanzasyon tesisleri, farklı monomerlerin polimerlere transfer edildiği bir kimyasal reaksiyon kullanarak homojen bir eriyik üretmektedir.

Tüm proses zinciri üzerinde tam kontrol

Bu proses sırasında su gibi yan ürünler üretilir. Bunun gibi son teknoloji ürünü eriyikler, elyaf sınıfı ve şişe sınıfı polyester için üretilen yüksek kalite ipliğin temelini oluşturmaktadır.
Kurum içi polikondanzasyon sisteminin avantajları açıkça görülmektedir: harici tanecik üreticilerine ve polimer kalitesini doğrudan etkileyen ham madde pazarındaki kısa süreli fiyat dalgalanmalarına olan bağımlılığın ortadan kalkmasını yanı sıra hepsinden önemlisi, daha fazla kâr potansiyeli sunan ilave bir katma değer olmasıdır.

PTT Üretim Tesisleri

OBHE, saf tereftalik asidi (PTA) ve 1,3-propanediolü (PDO) doğrudan esterleştirme ve kesintisiz polikondanzasyon teknolojisinin kullanıldığı politrimetilen tereftalat (PTT) üretim tesisi sağlayabilmektedir. Üç reaktörlü akışa sahip bu ayırt edici PTT üretim teknolojisi, yabancı gelişmiş teknolojinin alınarak gelişmiş prosesler, güvenilir ekipmanlar, düşük yatırım maliyeti, düşük ham madde ve enerji tüketimi, yüksek pazar rekabet kabiliyeti gibi benzersiz özelliklere sahip kendi polyester üretim teknolojimizle bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Jiangsu Shenghong Group için başarılı bir şekilde yılda 50.000 ton kapasiteli kesintisiz PTT tesisi sağladık.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up