Choose your country / language

Alt kuruluşumuz Oerlikon Barmag Huitong Engineering’in (OBHE) verimli ve son teknoloji ürünü kesintisiz polikondanzasyon tesisleri, farklı monomerlerin polimerlere transfer edildiği bir kimyasal reaksiyon kullanarak homojen bir eriyik üretmektedir.

Tüm proses zinciri üzerinde tam kontrol

Bu proses sırasında su gibi yan ürünler üretilir. Bunun gibi son teknoloji ürünü eriyikler, elyaf sınıfı ve şişe sınıfı polyester için üretilen yüksek kalite ipliğin temelini oluşturmaktadır.
Kurum içi polikondanzasyon sisteminin avantajları açıkça görülmektedir: harici tanecik üreticilerine ve polimer kalitesini doğrudan etkileyen ham madde pazarındaki kısa süreli fiyat dalgalanmalarına olan bağımlılığın ortadan kalkmasını yanı sıra hepsinden önemlisi, daha fazla kâr potansiyeli sunan ilave bir katma değer olmasıdır.

Poliamid proses zincirleri tamamlandı

Poliamid, kıyafet, diş fırçaları, halılar ve otomobil bağlantı elemanlarından bilgisayar kasalarına, kavelalara ve borulara varıncaya kadar sayısız gündelik eşyada kullanılmaktadır. Poliamid 6’dan (PA6) son derece esnek, yüksek performanslı ürünler üretmek için Oerlikon Manmade Fibers, şirketin şimdi sayısını daha da artırdığı geniş bir makine ve sistem yelpazesi sunuyor. Mart 2018 tarihinin sonunda bu grup segmenti, merkezi Thuringia, Almanya’da bulunan PE Polymer Engineering Plant Construction GmbH’nin onlarca yıllık denenmiş ve test edilmiş teknolojisini satın aldı. Bunun içerisinde tüm poliamid 6 polimerizasyon sistemleri bölümü ve en yüksek son ürün kalitesine sahip geri dönüştürülmüş laktam beslemesi için PA6/6,6 kopolimer ve patentli dimer hidroliz prosedürleri yer almakta. Eriyik preparat proses adımını dahil etmek amacıyla gerçekleştirilen bu ürün yelpazesi genişletmesi ile Oerlikon Manmade Fibers, şu anda eriyik iplikten taneleme ve mamul ipliğe kadar elyaflar ve filamentlere yönelik tüm poliamid proses zincirini bünyesinde barındırıyor. Bu, mühendislik plastikleri ve film ambalaj endüstrilerine yönelik yüksek kalite PA6 taneleme pazarına girmek için gereken bilgi birikimi tabanını garanti etmekte. Müşteriler ayrıca, kaynak kullanımı yatırımından bir sistemin tüm kullanım ömrü boyunca işlevsel kullanılabilirliğe kadar her şeyi içerisinde barındıran uluslararası ölçekte denenmiş ve test edilmiş uygulama konseptinden faydalanmakta.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up