Choose your country / language

Ambalajlama hattı, normalde otomatik filament taşıma sisteminin sonraki adımıdır. Burada üst seviyede bireysellik gereklidir. Bundan dolayı, çoğunlukla Oerlikon Barmag tasarım konseptinden faydalanır. Son kullanıcının silindir ambalajlama ve karton paletleme gereksinimleri son derece farklıdır ve sağlanan sisteme tamamen uyarlanabilir. Otomasyon alanına "yeni gelenler" için, daha sonra kolay bir şekilde tam otomatik bir tesise dönüştürülebilen yarı otomatik ambalajlama hatları da sunulmaktadır.

En üst seviyede verimlilik için yenilikçi ambalajlama sistemleri

En üst seviyede verimlilik için yenilikçi ambalajlama sistemleri

Oerlikon Barmag, kanıtlanmış ve akıllı stratejileri kullanarak tüm ambalaj gereksinimlerini minimum donanımla karşılamayı başarmıştır.

Ambalajlama konseptleri ve ambalajlama makineleri, çoğunlukla bunun sonucunda aynı zamanda gönderi maliyetlerini düşürürken ambalaj malzemesini azaltan ve büyük ölçüde müşteriye özel bu sistemlerin etkili bir şekilde gerçekleştirilmesinin anahtarıdır.

Yoğun Ambalaj Sistemi

DTY bobinleri ve benzer ürünler için otomotiv endüstrisinde iyi bilinen 6 eksenli mafsallı kollu bir robot ve her bir bobini önceden hesaplanmış bir modele göre yerleştiren son derece gelişmiş bir yazılım kullanan heyecan verici Yoğun Ambalaj Sistemi. Bobin çapından bağımsız olarak garanti edilen kullanılabilir alandan optimum fayda alma.

Kutu Dizisi Paletleme

Küçük kutuları bir nakliye paleti üzerinde paletleme. Modüler tasarım konseptinin esnekliği sayesinde talep üzerine her tür model planlanabilmektedir. 

Önemli Özellikleri

  • Temas yok = hasar yok
  • Mükemmel hazırlanmış paletler
  • İnsan kaynaklı hata ortadan kaldırılır
  • Aynı zamanda çözgü arabasında paketleme ile bağımsız bir ambalaj sistemi olarak mevcuttur

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up