Choose your country / language

Tekstil üretiminde dişli ölçüm pompaları son derece popülerdir. Bunun en büyük nedeni, çok sayıda sistemin verimlilik ve uzmanlık açısından modernleştirilmesidir. Ve her uygulama için mükemmel çözüme sahip olduğumuzdan Oerlikon Barmag pompaları tam da bu noktada devreye giriyor.

En yüksek seviyede kalite için

Hassas, dayanıklı, dirençli ve düşük maliyetli – tüm alanlarda pompalarla ilgili en yüksek talepler. Ve müşterilerin Oerlikon Barmag’ın uzun yıllara dayanan uzmanlığından en iyi şekilde faydalandığı nokta tam da burası: uygun malzemeler, özel ayarlar ve kapsamlı danışmanlık bizim için birer alışkanlık.

Promix AC/Flumix AC

Polimer eriyik ürünler üretmek (örn. spun tekstil yapay elyaflar) genellikle eriyiğe yüksek basınç altında düşük viskoziteli katkı maddeleri eklenmesini gerektirir. En küçük sapmalar bile ürün kalitesini değiştirebileceği için katkı maddeleri, son derece hassas bir şekilde eklenmelidir.

  Uygulamalar

  • Katkı Maddeleri
  • Boyalar

  Promix AC

  Promix AC

  Promix AC pompa, entegre 3DD karıştırma gözüne sahip bir planet dişli pompasıdır. Bu karıştırıcı pompası, yapay elyaf üretim sistemleri için kullanılır. Katkı maddelerinin spin konumundan spin konumuna püskürtülmesi için yüksek esneklik gerektiren proseslere kurulur. Karıştırıcı dönüş hızı, pompa dişlisinin hızına uyarlanır. Pompa dişlileri, eriyik basıncı üretir ve eriyik hacmini ölçer. 
   
  Promix AC, kompakt tasarımı ile karakterize edilmektedir, elektrikli ısıtmayla birlikte sağlanır ve eriyik boru tesisatına kolayca entegre edilebilir.

  Flumix AC

  Flumix AC, karıştırıcı pompasına dayanır ancak pompa bölümü yoktur ve dolayısıyla ölçüm ve pompa işlevine sahip değildir. Karıştırıcı hızının eriyik akış hacminden bağımsız olarak ayarlanabilmesinin nedeni budur. Bu, karıştırıcı dönüş hızını ayarlayarak optimum karıştırma gücünü ayarlama olanağı sunmaktadır. Flumix AC, karıştırma performansını ilgili her proses için gerekli optimum değere ayarlama esnekliği sağlar.

  Flumix AC, kompakt tasarımı ile karakterize edilmektedir, elektrikli ısıtmayla birlikte sağlanır ve eriyik boru tesisatına kolayca entegre edilebilir.

  GM kontrol ünitesi

  İster PUR parçaların dökümü için olsun, ister kompozit parçaların laminasyonu, devam eden bir ekstrüzyon prosesinde katkı maddelerinin ölçülmesi, soğuk katkı maddelerinin uygulanması veya gereksinimleri değişen üretim sistemlerinde esnek kullanım için olsun - kompakt ve mobil GM kontrol ünitesi, olağan yüksek ölçüm hassasiyeti ve daha kolay kullanım imkanı ile tüm bu görevleri destekleyebilmektedir.

  İletişim

  Oerlikon Barmag

  General Pump Request

  Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

  keyboard_arrow_up