Choose your country / language

hycuTEC ile hidro şarj kullanarak, tipik bir FFP2 filtre ortamının basınç kaybı dörtte birin altına düşürülebilir. 35 Pa'da yaklaşık 35 g/m² tipik filtre ortamı ile %99,99'un üzerinde filtreleme verimliliği elde etmek kolaydır. Proses ayrıca geleceğe yönelik bir teknoloji olarak diğer hidro şarj konseptlerine kıyasla önemli ölçüde daha düşük su ve enerji tüketimi ile karakterize edilir, çünkü bu yöntemle birçok uygulamada ek bir kurutma işleminden vazgeçilebilir.

Klasik hidro şarj işlemlerinde hazır yün malzeme doldurulursa, hycuTEC konsepti her bir filamentin çok yönlü şarj edilmesini temel alır. Kontrollü atomizasyon, su sisinden gelen yükü liflere eşit olarak aktarır. Özel bir katkı maddesi ile her bir fiberin yüzeyindeki yüklerin kalıcı bir şekilde bağlanması sağlanır. Sonuç: Yüzey yüklü ortamınkinden yaklaşık 10 kat daha büyük, etkili bir fiber yüzeyi ile tüm kesit boyunca düzgün ve kararlı bir şekilde yüklenen bir filtre ortamı.

hycuTEC, üretim sürecine sorunsuz bir şekilde entegre olur ve ayrıca bir Tak ve Üret bileşeni olarak mevcut Oerlikon Nonwoven sistemlerine kolayca uyarlanabilir.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up