Choose your country / language

Yapay elyaf ortaya çıktığından bu yana doğal elyaf benzeri bir özelliğe sahip düzgün, sentetik filament üretilmeye çalışılmaktadır.

Oerlikon Barmag tekstüre makineleri

Tekstüre, POY besleme ipliğini DTY’ye ve daha sonra cazip ve benzersiz bir ürüne dönüştüren bir finiş adımıdır.

Konfeksiyon, ev tekstilleri, otomotiv – Oerlikon Barmag makinelerinde üretilen tekstüre ipliklerin sayısız uygulama alanı vardır. Dolayısıyla kullanılan ipliklerle ilgili talepler de özel oluyor.

Tekstürizasyon sırasında önceden yönlendirilmiş iplik (POY), sürtünme yoluyla kalıcı olarak kıvrılır. Bunun sonucunda esneklik ve ısı tutma özellikleri iyileştirilir, iplik hoş bir doku kazanır ve aynı zamanda ısı iletimi azaltılır.

eAFK üniteleri, moderni modüler bir makine yapısına sahip eFK, AFK ve MPS makine serilerinin denenmiş ve test edilmiş teknolojilerini birleştiriyor. Bu amaçla en yüksek öncelik – alışıldığı üzere – olağanüstü iplik kalitesine verilmektedir.

Kanıtlanmış teknolojiye sahip modüler yapı

eAFK, galet teknolojisi, otomatik bobin çıkarma ve – mükemmel paket yapımı için – ATT teknolojisini ekonomik, verimli ve enerji bilinçli bir şekilde kullanmaktadır. Çeşitli inovatif kesitler, özel gereksinimler için kusursuz bir çözüm sunar. Muazzam işlenebilir polimer yelpazesinin yaptığı gibi – polyester, poliamid ve polipropilenden PLA ve PTT’ye kadar.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up