Choose your country / language

Yenilikçi Nonwoven Tesis Çözümleri

Geniş bir dokunmamış kumaş teknolojileri yelpazesine sahip bir mühendislik şirketi olan Oerlikon Nonwoven, neredeyse her tür dokunmamış kumaş ürünü için bağımsız makineler ve anahtar teslim üretim hatları sağlıyor.

En zorlu talepler için sürdürülebilir çözümler

Oerlikon Nonwoven Meltblown, Coform Phantom, Spunmelt, Spunbond ve Airlaid için esnek, yüksek performanslı teknolojiler sunuyor.

Airlaid Tesis Çözümleri

Sürdürülebilir dokumasız kumaşlar için Airlaid teknolojisi

Dokumasız kumaş üretiminde ham madde olarak selüloz (Pulp) veya selüloz elyafları, sürdürülebilirlik ve çevreye uygunluğu açısından rakipsizdir. Oerlikon Nonwoven’ın Airlaid prosesi bu ham maddenin birçok uygulama için yüksek kaliteli ürünlere dönüştürülmesi için ideal bir çözümdür. Günümüzde ekonomik açıdan cazip üretim hızı ve hat verimliliğine sahip yüksek kalitede hafif Airlaid dokumasız kumaş üretimi oldukça talep görmektedir. Oerlikon Nonwoven'ın patentli şekillendirme prosesi bu alanda, düşük alan ağırlığına sahip kumaşlarda da homojen elyaf yerleşimi ve yüksek denge için standartlar belirliyor. Ayrıca selülöz, kısa ve uzun istiflenmiş doğal ve sentetik lifler (20 mm’ye kadar) ve tozlar gibi birbirinden farklı ham maddelerin homojen olarak karışmasını ve ayrıca gerekli ürün özelliklerinin ayarlanması için çeşitli mekanik, termal ve kimyasal dokumasız kumaş sıkıştırma proseslerinin uygulanmasını ve kombinasyonunu mümkün kılar.

Ana uygulamalar:

Hijyen ve inkontinans ürünleri için emici dokular, ıslak ve kuru mendiller, endüstriyel mendiller, masa örtüleri ve peçeteler, yara bakımı ve diğer tıbbi ürünler, gıda ambalajları için sıvı emiciler.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up