Choose your country / language

Proses Çözümleri ve Teknolojiler

Önemli olan tek şey ürününüzün kalitesidir

Tüm çalışmalarımızın odak noktası, nihai ürününüzün kalitesidir. Bu, birbiriyle mükemmel bir koordinasyon hâlinde çalışan teknolojiler ve kusursuz ham maddelere dayalı prosesler sayesinde gerçekleşmektedir.

Tüm değer zinciri boyunca

Oerlikon Manmade Fibers ile yanınızda güçlü bir iş ortağı olduğunu bilirsiniz. İhtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanmış ve şirket içinde tasarladığımız, monte ettiğimiz ve bakımını yaptığımız kapalı bir üretim zincirinde üretilen ürünlerinizin kalitesinin sorumluluğunu üstleniyoruz. Kapsamlı Müşteri Hizmetlerimiz ile tüm katma değer zinciriniz boyunca size destek olmaktan mutluluk duyarız – sloganımıza sadığız: Performans Ortaklığı.

 

Dünya pazarı lideri

Oerlikon Manmade Fibers segmenti Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag ve Oerlikon Nonwoven, bu nedenle yapay elyafların üretiminde kullanılan filament spin sistemleri, tekstüre makineleri, BCF sistemleri, kesik elyaf spin ve dokunmamış kumaş çözümleri alanında haklı olarak dünya pazarı lideridir ve – bir mühendislik hizmetleri sağlayıcısı olarak – tüm tekstil katma değer zinciri boyunca çözümler sunmaktadır. Geleceğe odaklı bir şirket olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza enerji verimli ve sürdürülebilir teknolojiler yön vermektedir. Ürün yelpazemiz kesintisiz polikondenzasyon sistemleri, ekstrüzyon hatları ve bunların kilit bileşenlerini içermektedir. Tüm üretim prosesinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz – monomerden tekstüre ipliğe kadar.

Her şey tek bir kaynaktan: 3x200 t/d kesintisiz polikondanzasyon ile 648 pozisyonlu WINGS POY ve WINGS FDY’ye sahip Oerlikon Barmag spin tesisi.

İletişim

Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag & Oerlikon Nonwoven

Genel İletişim

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up