Choose your country / language

Oerlikon Manmade Fibers Segmentinin önde gelen teknolojik konumu, gelecek için şimdiden hazır geliştirmeler ve yakın iş ortaklıklarına büyük değer veren kurumsal bir kültüre dayanmaktadır.

Mükemmeliyet, inovasyon, dürüstlük ve ekip çalışması, işine bağlı personelimizin buna göre değerlendirilmekten mutlulu duyduğu günlük operasyonları nitelendirmektedir.

Oerlikon Manmade Fibers Segmenti, tüm dünyada tekstil makineleri sektöründe yaklaşık 100 yıldır biriken teknolojik tekstil prosesleri ve uygulamaları alanında engin deneyimlerden elde edilen en iyi mesleki bilgi birikimi ile eş anlamlıdır. Oerlikon Manmade Fibers Segmenti tarafından geliştirilen ürünler ve teknolojiler müşterilere hizmet etmekte ve onların pazarda uzun soluklu bir başarı yakalamasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte şirketimiz, geleceğe odaklı uygulamalar geliştirmeye ve yeni pazarların kapılarını aralamaya, fikirleri gerçeğe dönüştürmeye ve çığır açan proses çözümleri geliştirmeye devam edecektir.

Ergonomik olarak tasarlanmış bileşenlerin ve makinelerin etkisi genellikle hafife alınmaktadır.

Optimum şekilde tasarlanmış ekipmanlar ekolojik dengeyi pek çok şekilde desteklemektedir: iş gücü maliyetleri ve bakım için meydana gelen atıl süreler çarpıcı biçimde azalmıştır – istikrarlı kaliteli ve verimli üretim garanti edilmektedir.

Bir bileşenin, makinenin veya sistemin işlevselliği ve dolayısıyla verimliliği, her zaman servis kabiliyeti ile doğrudan ilişkilidir.

Genellikle uygulamalı operasyonda kullanıldığında işi personel için çok daha kolaylaştıran ve bir yatırımın gerçek değerinin anlaşılmasını sağlayan şey, küçük detaylar olabilir.

Oerlikon Manmade Fibers ürünlerinin tasarımının altında yatan ve e-tasarruf düşüncesinin diğer bir ana unsurunu temsil eden entegre yaklaşım ile şirketlerin ve insanların ihtiyaçlarını aynı ölçüde dikkate alıyoruz. Rasyonel değerlendirmelere ek olarak ergonomi bilgisi aynı zamanda anlaşılır bir şekilde yapılandırılmış ve kavraması kolay işletme ve kontrol unsurlarının tasarımı için de temel teşkil etmektedir.

İletişim

Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag & Oerlikon Nonwoven

Genel İletişim

Hedefimiz tüm paydaşlarımız için kârlı, sürdürülebilir büyümedir ve şirketimiz bu nedenle geleceği güvenceye almaya katkı sağlamaktadır. Performans, kalite, sürdürülebilirlik ve tutku, her geçen gün geleceğin getirdiği zorluklara göğüs germemizi sağlayan faktörlerdir. E-tasarruf felsefemizi sürekli olarak genişleterek yüksek kaliteli yenilikçi endüstriyel çözümler vasıtasıyla değeri sürekli olarak artırıyoruz.

2004 yılından bu yana Oerlikon Manmade Fibers segmentinin tüm inovasyonları, dört e-tasarruf unsuru göz önünde tutularak geliştirilmiştir.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk bağlamında aşağıda yer alan 17 Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine gönülden bağlıyız:

Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri
keyboard_arrow_up