Choose your country / language

Fasten your seat belt: Oerlikon Barmag’s solutions for high tenacity yarns

10:00 - 10:45h CET Webinar, Germany

Ref.: Roy Dolmans (Technology Manager Industrial Yarn)

Fasten your seat belt: Oerlikon Barmag’s solutions for high tenacity yarns
Teknolojik olarak kaliteli bir iplik olmadan emniyet kemeri olmaz. Emniyet kemerleri, yolcuların korunmasında, yaralanma ve ölüm risklerinin düşürülmesinde önemli bir rol oynamaktadır. 100 adete varan yüksek dayanımlı tekli filamentlerden bir araya getirilen polyester ipliklerden yapılan üretimler en yüksek gereksinimleri karşılarlar. Çünkü söz konusu olan insan hayatıdır. Oerlikon Barmag, bu türdeki yüksek dayanıklı güvenlik ipliklerinin üretimi için benzersiz, patentli bir teknolojiyle yeni bir makine konsepti geliştirmiştir.

Register now

Roy Dolmans, 2013 yılından beri Oerlikon Barmag şirketinde çalışmaktadır. Eczacılık bölümünü bitirdikten ve doktorasını RWTH Aachen Üniversitesi’nde Eriyik Eğirme Teknolojisi alanında yaptıktan sonra Oerlikon Barmag şirketinde çalışmaya başlamıştır. 2017 yılından bu yana Oerlikon Manmade Fibers’da Endüstriyel İplik ürün departmanında Teknoloji Müdürü olarak görev yapmaktadır.

 

Gizlilik Politikamız
Oerlikon Textile GmbH & Co. KG'nin kişisel verilerin işlem amacı, hukuka ve dürüstlük kurallarına uyun işleme, kişisel verilerin sahiplerinin hakları ile bilgileri burada bulabilirsiniz: Gizlilik Politikamız .

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up