Choose your country / language

Yenilikçi Çoklu Makine Erişim Merkezi, kısaca MMAC, Oerlikon Neumag tekstil makinelerinin izlenmesine olanak sağlar. Görüntüleme kapsamı, müşterinin özel isteklerine göre tasarlanır. MMAC, proses kontrol sistemine bağlı olduğundan en son sürümünde sistemin sağladığı tüm uygulamalara merkezi bir genel bakış sunar.

Esnek Proses kontrolü

Esnek Proses kontrolü

Oerlikon Neumag, üç Çoklu Makine Erişim Merkezi sürümü sunuyor: temel sürüm, sistem verilerinin sistemin bulunduğu yerden bağımsız olarak kurulan ve kurum içi ağ üzerinden proses kontrol sistemine bağlı bir ofis bilgisayarından analiz edilmesine izin verir. Mobil sürüm, bir Windows tablete kurulur ve verileri WLAN veya VPN üzerinden getirir. Tam sürüm, her iki sistemin avantajlarını bir araya getirmektedir. En önemlisi, tüm sürümlerin iyileştirilmiş proses izleme ve kontrolüne yönelik artan talepleri karşılamasıdır.

Temel sürümde alınan büyük miktarda veriler bile daha sonra analiz edilmek üzere kaydedilirken mobil sürüm, yeni bir esneklik seviyesi sunuyor. Sürekli ve konumdan bağımsız proses izleme olanağı, doğrudan makine üzerinde görsel sorun giderme seçeneği ile tamamlanıyor. 

İletişim

Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag & Oerlikon Nonwoven

Genel İletişim

İletişim

Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag & Oerlikon Nonwoven

Genel İletişim

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up