Choose your country / language

Ambalaj hattı, bir otomatik filament işleme sisteminin dördüncü adımıdır. Burada en yüksek seviyede özelleştirme gerekir. Bu nedenle Oerlikon Barmag’ın genel tasarım konseptinden en iyi şekilde faydalanır. Son kullanıcının bobin ambalajlama ve kutu paletleme gereksinimleri son derece değişkendir.

En Yüksek Verimlilik İçin Yenilikçi Ambalaj Sistemleri

Oerlikon Barmag, kendini kanıtlamış stratejiler kullanarak tüm ambalaj gereksinimleri asgari donanım gereksinimi ile bir araya getirmeyi başarıyor.

Ambalaj konseptleri ve ambalaj makineleri, daha düşük nakliye maliyetleri ile birlikte ambalaj malzemesinin azaltılmasını sağlayan bu son derece özel sistemleri etkili bir şekilde hayata geçirmenin anahtarını sunuyor.

Yoğun Ambalaj Sistemi

DTY bobinleri ve benzer ürünler için otomotiv endüstrisinde iyi bilinen 6 eksenli mafsallı kollu bir robot ve her bir bobini önceden hesaplanmış bir modele göre yerleştiren son derece gelişmiş bir yazılım kullanan heyecan verici Yoğun Ambalaj Sistemi. Bobin çapından bağımsız olarak garanti edilen kullanılabilir alandan optimum fayda alma.

Kutu Dizisi Paletleme

Küçük kutuları bir nakliye paleti üzerinde paletleme. Modüler tasarım konseptinin esnekliği sayesinde talep üzerine her tür model planlanabilmektedir. 

Önemli Özellikleri

  • Temas yok = hasar yok
  • Mükemmel hazırlanmış paletler
  • İnsan kaynaklı hata ortadan kaldırılır
  • Aynı zamanda çözgü arabasında paketleme ile bağımsız bir ambalaj sistemi olarak mevcuttur

İletişim

Oerlikon Barmag, Oerlikon Neumag & Oerlikon Nonwoven

Genel İletişim

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up