\uf1ad

空缺职位 Operator
Surface Solutions – Metco Aero & Energy | Debrecen

职责

Feladatok

– Egyszerű kézi és gépi műveletek és/vagy szerelési
   műveletek végrehajtása
– Egyszerű gyártó berendezések széleskörű
   kezelése, az alkatrészek vizsgálata és a szükséges
   dokumentációk elvégzése
– Méret-ellenőrzési feladatok végrehajtása
– A hibás anyagok, vagy bizonytalan állapotú
   alkatrészek észlelése esetén műszakvezető
   tájékoztatása

我们期望

Elvárások

– Minimum 2 éves fémipari tapasztalat
– Pontos, precíz munkavégzés
– Rajzok, munkautasítások olvasása és értelmezése
– Egyszerű gépek és kézi mérőműszerek
   használatának képessége
– Terhelhetőség
– Számítógépes alapismeretek

We offer

Amit kínálunk

– Dinamikus csapat, nemzetközi környezet
– Folyamatosan kihívásokkal teli szakmai
   fejlődési lehetőség
– Versenyképes javadalmazási csomag

信息来源
06/17
Éva Csontos
Hungary
以VCF格式导入

进一步维护您的权利。现我们通知您,您有权知悉您个人数据的内容,构建,以及进一步使用的情况。您在任何时候都可以停止该协议。

联系我们