Choose your country / language

Tarihi Kilometre Taşları

Passion for surface solutions: from our beginnings in 1946 until today

1946 - 2021: Bir fikirden küresel bir teknoloji liderliğine.

75 yıldır Oerlikon Balzers ince film kaplamalar sektöründe öncü geliştirmelere imza attı ve küresel teknoloji liderliğini sürdürüyor. Bizler, yüzey çözümlerine olan tutkumuzu sürdürülebilirlik, yenilikçilik, girişim ruhu ve geleneğin bir arada olduğu bir ruhla yaşıyoruz. Bu durum müşterilerimize ve paydaşlarımıza dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de faydalar sağlayacak.

Oerlikon Balzers'in 75 yılını keşfedin

Balzers'in takımlar için ilk PVD sert kaplaması resmi olarak BALINIT® A 1 Eylül 1978 yılında doğdu. O zamandan beri Oerlikon Balzers kaplamalar dünyasında öncülükten piyasa liderliğine kadar eşsiz bir başarı öyküsüne imza attı.

Zaman çizelgesi

Zaman çizelgesi filtresi

Özel ve patentli S3p teknolojisiyle teknolojide büyük ilerleme

S3p<sup>®</sup> endüstrileştirilmiş ve ekonomik olarak uygulanabilir Balzers HiPIMS çözümü. Yeni hızlı, hassas, esnek ve kompakt kaplama sistemi INGENIA'nın lansmanı. BALINIT<sup>®</sup> Tüm delme uygulamaları için verimliliği ve proses güvenilirliğini artıran genel kaplama çözümü PERTURA'nın pazara sunumu. Asya’da Busan'da (Kore) kaplama merkezinin genişletilmesi ve ilk Atımlı Plazma Difüzyon (PPD) teknolojisinin uygulanması Çin’de, Chongqing ve Jinan'da 8 ve 9ncu kaplama merkezlerinin açılışı ve aynı zamanda Kędzierzyn-Koźle'de 3ncü Polonya kaplama merkezinin açılışı.

1 / 1

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up