Choose your country / language

vSHARE hizmet uygulaması

Her zaman yanınızda hızlı uzman yardımı - işteyken gerçek zamanlı olarak görüntü ve video değişimini kullanarak uzaktan destek

vSHARE hizmet uygulaması

Sisteminiz düzgün çalışmıyor ve uzman yardımına ihtiyacınız var, ancak sorununuzu tam olarak nasıl açıklayacağınızı bilmiyor musunuz? - Oerlikon Balzers vSHARE uygulamasını kullanarak, hızlı ve kolay bir çözüm garanti edilmektedir. Basit bir kayıt işleminden sonra Oerlikon Balzers destek uzmanınız sadece bir tık ötenizdedir. Akıllı telefon veya tablet kameranızın görünümünü paylaşarak ve gerçek zamanlı işaretleme ve çizim işlevini kullanarak sorununuzu açıklayın. Uzmanınızın yardımıyla sisteminiz mümkün olan en kısa sürede tekrar çalışır durumdadır. vSHARE ile daha hızlı tepki sürelerinden ve optimize kaplama sistemi kullanılabilirliğinden faydalanırsınız.

vSHARE uygulaması, sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve bilgileri gerçek zamanlı olarak paylaşmak için müşteriyi Oerlikon Balzers destek uzmanına bağlar. vSHARE, kullanımda olan akıllı telefonunuzun veya tablet bilgisayarınızın modern görsel, grafik ve ses araçlarını kullanır.

Avantajları:

  • Basit kayıt işlemi
  • Kolay ve sezgisel kullanım
  • Ekipmanın QR kodunu tarayarak kolay sistem tanımlaması
  • İşaretle ve çiz işlevi de dahil olmak üzere uzak uzmanlarla canlı ses ve video paylaşımı
  • Hareketsiz görüntü yakalama ve paylaşma
  • Ekran görüntüleri ile çağrı geçmişi
  • Mevcut cihazlar kullanılabilir

Müşteri Görünümü / Destekçi görünümü (Oerlikon Balzers uzmanı)

Müşteri Görünümü / Destekçi görünümü (Oerlikon Balzers uzmanı)

vSHARE uygulamasını* indirin ve kaplama sisteminizi hızlı bir şekilde tekrar çalışır hale getirmek için Oerlikon Balzers uzmanlarının optimum desteğinden yararlanmak için kaydolun.

Download IOS version

Download Android version

* vSHARE uygulamasını kullanmak bir kayıt gerektirir. Kayıt bilgilerinizi almak için lütfen yerel Oerlikon Balzers temsilcinizle iletişime geçin veya talebinizi saha desteğine e-posta ile göndermek için buraya tıklayın.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up