Choose your country / language

BALTONE dekoratif renkler

Kendine çekici tasarım ve aynı zamanda aşınmaya direnç: BALTONE™ ile işlenen ürünler, sert, çizilmeye dayanıklı bir kaplamanın yararlarıyla birlikte birden çok olası renkle zarif bir tasarım elde ederler.

BALTONE™; ABS, PC, PC/ABS ve PC/PBT gibi metalize plastiklere ve paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum alaşımları ve alüminyum alaşımları dahil metallere uygulanabilir.

Özel renk seçenekleri gereken işlevin istenen renkle birleştirilebilmesini sağlar. Bize neye ihtiyaç duyduğunuzu söyleyin ve optimum çözümü bulalım.

BALTONE™ kaplamalarımız çevre dostu Fiziksel Buhar Bırakımı (PVD) kullanılarak uygulanırlar.

Sonuç? Uzun ömürlü, dekoratif renkli kaplamalar.

 • Design Line
  The Design Line comprises of a wide range of high-quality, colourful surface coatings which allow you to design your products with greater creativity and flexibility: you can select the effect and colour that’s right for you.

 • Otomobil içleri
  Metal ve metalize plastik için şık renklendirme Çizilmelere ve aşınma yıpranmasına yüksek direnç.En katı emniyet gereksinimlerine garanti edilen uyumluluk.

 • Saat
  Kasalar ve bileşenler için yüksek kaliteli renkler. Çizilmelere ve aşınma yıpranmasına yüksek direnç. Kimyasallara ve alkole karşı mükemmel direnç. biyouyumlu.

 • Kalem ve ofis aletleri
  Altın, paladyum ve rodyum kaplamaya alternatif. Çekici renkler. Çizilmelere ve aşınma yıpranmasına direnç Terlemenin neden olduğu korozyona ve kimyasallara karşı mükemmel direnç. biyouyumlu.

 • Sıhhi tesisatlar
  Metal ve metalize plastik bileşenlerde zarif renklendirme. Yüzey doku düzensizlikleri yoktur. Aşınma yıpranmasına ve çizilmelere karşı yüksek direnç. Kimyasallara karşı mükemmel direnç.

 • Tüketici elektroniği
  Metalik ve metallendirilmiş plastik parçalar için renkler: zarif ve çizilmelere ve aşınma yıpranmasına direnç.

 • Eyewear
  Decorative coatings in a polished or brushed finish.

 • Diğer uygulamalar
  Cilalanmış veya fırçalanmış göz aksesuarları, ziynet eşyaları ve spor ürünleri.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up