Choose your country / language

BALORA PVD MCrAlY
BALORA PVD MCrAlY

Gaz türbinlerinin verimlilik seviyesini iyileştirmek için, çalışma sıcaklıkları genellikle 1.200 ° C ve üzerine çıkarılır. Sıcak bölümde kullanılan kaplamalar, sıcak korozyonu ve bileşen oksidasyonunu önlemek için bu aşırı koşullara dayanmalıdır, aksi takdirde bir sistem arızası meydana gelir ve bu da önemli değiştirme maliyetlerine neden olur.

Tipik olarak MCrAlY kaplamaları, termal püskürtme ve diğer teknolojiler kullanılarak üretilir. Oerlikon Balzers, standart MCrAlY kaplama üretim sürecini daha verimli hale getirmek ve kaplama özelliklerini önemli ölçüde iyileştirmek için kanıtlanmış yüksek kaliteli PVD Ark teknolojisini uyguladı.

BALORA™ PVD MCrAlY, geleneksel olarak üretilen MCrAlY kaplamalara kıyasla üstün özellikler sunar: mükemmel alt tabaka yapışmasına sahiptir ve gözeneklilik olmadan 100 mikrometre kalınlığa kadar uygulanabilir. En önemlisi, yüksek yoğunluklu MCrAlY bileşimi, türbin kanatları ve kanatçıklarında oksidasyona karşı mükemmel bir bariyer oluşturmak üzere uyarlanabilir.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up