Choose your country / language

AlTiN bazlı ve TiSiXN katmanlarının kombinasyonu BALINIT® DURANA'ya aşırı hizmet sıcaklıklarında bile yüksek derecede esneklik ve üstün abrasif aşınma direnci sağlar ve bu da zorlu işleme operasyonları sırasındaki performansı büyük ölçüde iyileştirir.

BALINIT DURANA - The versatile coating for demanding machining
BALINIT DURANA - versatile coating for stick blades
BALINIT DURANA - versatile coating for endmills
BALINIT DURANA - versatile coating for drills
BALINIT DURANA - versatile coating for reamers

Giderek daha da karmaşık hale gelen iş parça geometrileri, yeni malzemeler ve yüksek doğruluk talebi, modern makine mühendisliği kesici takımlarınız için belirli zorluklar ortaya çıkarmaktadır. Bu yüksek mekanik ve termal gerilimler, yüksek aşınma, yüksek talaşlanma riski ve kesici takımlarınızda çatlak oluşumuyla sonuçlanır, bu da takımınızın hizmet ömrünü azaltır ve verimliliğinizi düşürür. Bu zorlu işleme taleplerinizi karşılamak için Oerlikon Balzers, çok amaçlı BALINIT® DURANA kaplamayı geliştirdi:

  • Kaplama yapısı ve özelliklerinin özel bir kombinasyonu, abrasif aşınmayı önemli ölçüde azaltarak takımlarınızın daha uzun hizmet ömrünü sağlar.
  • AlTiN bazlı ve TiSiXN katmanlarının kombinasyonu BALINIT® DURANA'ya aşırı hizmet sıcaklıklarında bile yüksek derecede esneklik ve üstün abrasif aşınma direnci sağlar ve bu da zorlu işleme operasyonları sırasındaki performansı büyük ölçüde iyileştirir.
  • Konik dişli kesme
  • Frezeler
  • Matkaplar
  • Raybalar

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up