Choose your country / language

Cihazlarda bulunan dişli delik seramik contalama pulları, pnömatik valfler, seramik miller ve pompa yatakları gibi bileşenler, uzun bir zaman aralığında tribolojik koşullara maruz kalırlar. Bu cihazların işlevini uzun süre güvenilir şekilde sağlamak için, parçaları yüksek işletim kuvvetlerinde ve yüksek sıcaklıklarda aşınmaya karşı korumak mutlaka gereklidir. ta-C yapısına sahip hidrojensiz sağlam karbon kaplama BALINIT® MILUBIA, diğer kaplamalar sınırlarına ulaşırken, bu gereksinimleri kuru çalışmada bile karşılar.

BALINIT MILUBIA coated
BALINIT MILUBIA coating for rotary pumps
BALINIT MILUBIA

Cihazlarda bulunan dişli delik seramik contalama pulları, pnömatik valfler, seramik miller ve pompa yatakları gibi bileşenler, uzun bir zaman aralığında işletim kuvvetlerine maruz kalırlar. Bu cihazların işlevini uzun süre güvenilir şekilde sağlamak için, parçaları yüksek işletim kuvvetlerinde ve yüksek sıcaklıklarda aşınmaya karşı korumak mutlaka gereklidir. ta-C yapısına sahip hidrojensiz sağlam karbon kaplama BALINIT® MILUBIA, diğer kaplamalar sınırlarına ulaşırken, bu gereksinimleri kuru çalışmada bile karşılar.

BALINIT® MILUBIA, çok sağlamdır ve çok düşük sürtünme katsayısına sahiptir. Düşük kaplama sıcaklığı (< 100 °C) sayesinde, düşük sıcaklıklarda temperlenmiş çelik, alüminyum alaşım ve hatta plastik gibi sıcaklığa karşı hassas malzemelerden yapılmış bileşenlere bile uygulanabilir.

Geri bildirimde bulunmak mı istiyorsunuz veya sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!

keyboard_arrow_up