\uf1ad

Oerlikon Balzers Hakkında

Oerlikon Balzers Hakkında

Oerlikon Balzers dünyada yenilikçi yüzey teknolojilerinin lider tedarikçilerinden biridir.

Oerlikon Balzers, metal ve plastik işleme endüstrileri için hassas komponentlerin ve takımların performansını ve dayanıklılığını önemli ölçüde artıran yenilikçi yüzey teknolojileri alanında dünyanın lider tedarikçilerinden biridir.

BALINIT ve BALIQ marka adlarıyla pazarlanan son derece ince ve sıradışı sert kaplamalar sürtünmeyi ve aşınmayı azaltır. BALITHERM markamız ısıl işlem alanında geniş bir yelpaze sunarken BALTONE markalı kaplamalar dekoratif uygulamalara mükemmel uygunlukta çok çeşitli zarif renkler sunmaktadır. ePD teknoloji markasıyla şirket krom efektleriyle plastik parçaların metalleştirilmesi için tümleşik hizmetler ve çözümler geliştirmektedir.

Dünya genelinde 700'ün üzerinde kaplama sistemi Oerlikon Balzers ve onun müşterilerinin tesislerinde faaliyettedir. Balzers kaplama makinelerinin geliştirilmesi, mühendisliği ve montaj faaliyetleri Liechtenstein'daki merkezimizdedir. Oerlikon Balzers; şu anda Avrupa, Amerikalar ve Asya'da 35 ülkede 107 kaplama merkezinden oluşan ve sürekli büyüyen bir hizmet ağını işletmektedir. Oerlikon Balzers - Oerlikon Metco ile birlikte - İsviçre asıllı Oerlikon Group'un (SIX: OERL) Yüzey Çözümleri segmentinin bir parçasıdır.

Bunu şurada paylaş:
İletişim
Alessandra Doëll
İletişim Sorumlusu
P: +423 388 7500
F: +423 388 5419
İletişim
Oerlikon Surface Solutions AG Pfaeffikon, Branch Balzers
Iramali 18
9496 Balzers
Liechtenstein
VCF olarak aktar
İletişim