\uf1ad

Kariéra

Kariéra

Je vášeň hnacou silou vašej kariéry? Pridajte sa k Oerlikon Balzers!

Oerlikon Balzers, ktorá zamestnáva asi 4000 ľudí v Európe, Amerike a Ázii, je súčasťou skupiny Oerlikon Group, Surface Solutions Segment, priemyselnej skupiny špecializujúcej sa na stroje a zariadenia.

Oerlikon Group má viac ako 15 500 zamestnancov vo viac ako 200 miestach v 36 krajinách a predaj vo výške 3,2 miliardy CHF v roku 2014. Spoločnosť investovala 121 miliónov CHF do výskumu a vývoja v roku 2014 a má cez 1300 špecialistov rozvoja inovatívnych a zákaznícky orientovaných produktov a služieb.

Chceli by ste pracovať v podnikateľskom prostredí, ktoré vám umožňuje slobodne si predstaviť, čo je možné - pozrite sa na naše voľné miesta  v skupine a pošlite nám svoju prihlášku. Tešíme sa na vašu odpoveď.

Voľné miesta

Odborná príprava v spoločnosti Oerlikon Balzers v Lichtenštajnsku

Hľadáte učňovskú prípravu na modernom pracovisku, kde môžete vyvíjať a vyrábať moderné technológie? Potom sa pripojte k tímu TeamTechnologieZukunft. Ako? Jednoducho kliknete sem, ak sa chcete dostať do tréningového centra  OC Oerlikon Balzers AG training center  v Balzers, Lichtenštajnsko!

Sme prvým regiónom v odbornom vzdelávaní a úspešne sme od svojho založenia v roku 1946 vyškolili viac ako 1 400 učňov. Stránka Balzers v súčasnosti uskutočňuje školenie mladých ľudí v jedenástich profesiách s veľkou perspektívou v budúcnosti.

OC Oerlikon Balzers AG training center

Odporúčania zamestnancov

Zaujímavé, či by práca v spoločnosti Oerlikon Balzers mohla byť aj pre vás? Počujte, čo zamestnanci povedali o práci v spoločnosti Oerlikon Balzers.

Kontaktujte nás