\uf1ad

Letectvo

Letectvo

Letecké komponenty musia vydržať tie najnáročnejšie podmienky a musia spĺňať prísne bezpečnostné predpisy a predpisy z oblasti životného prostredia. Oerlikon Balzers povlaky sú navrhnuté tak, aby spĺňali tieto podmienky - pri výrobe súčiastok a nástrojov počas celej doby ich životnosti.

Aerospace

Vzlietnuť ľahšie s BALINIT

Letecký priemysel je poznamenaný stále kratšími vývojovými a výrobnými cyklami, vysokou kvalitou a bezpečnostnými nárokmi a so zvyšujúcimi sa požiadavkami na ochranu životného prostredia. Povlaky BALINIT® významne prispievajú k zvládnutiu všetkých týchto požiadaviek.

Tribologické opotrebenie, trenie a mechanické vplyvy majú vplyv na súčiastky, ktoré musia počas svojej životnosti vydržať opotrebenie, koróziu a vysoké zaťaženie, zároveň musia byť ľahké a vykazovať nízke trenie. Inovačná a nákladovo efektívna výroba komponentov pre vzdušný priestor je tiež nesmierne náročná: nástroje musia odolať opotrebovaniu v náročných prevádzkových podmienkach, od vysokých teplôt cez trenie ťažkých bremien a problematické odstránenie prasklín.

Povlaky BALINIT® spĺňajú všetky tieto požiadavky - a sú založené na šetrnom vzťahu k životnému prostrediu, na budúcnosti orientovanej technológii povlakovani. Dlho preverované v leteckom priemysle a použiteľné v mnohých oblastiach, sú tieto tenké PVD povlaky vykazujúce vysokú tvrdosť a rozhodne znížené trenie a opotrebovanie. V závislosti na aplikácii, povrchová úprava zlepšuje životnosť, produktivitu a kvalitu nástrojov a komponenty.

+ čítaj viac
Kontaktujte nás