Choose your country / language

INUBIA B12
INUBIA B6

INUBIA B6 a B12 poskytujú hladké a lesklé povlaky s vysokou stálosťou a vysoký priľnutím na rôznych vodivých aj nevodivých základných materiáloch. Substráty si uchovajú hladkosť a lesk pôvodného povrchu.

Tieto PVD povlakovacie stroje sú rovinné magnetrónové rozprašovacie stroje, ktoré prevádzkujú oba reaktívne a nereaktívne plynové procesy. Vďaka tomu sú ideálne pre špičkové povrchové úpravy, ktoré si želajú kombinovať dekoratívnosť, trvanlivosť, prevádzkovú efektívnosť a reprodukovateľnosť - a to všetko s vysokou úrovňou flexibility, čo sa týka základných materiálov a geometrií. Rôzne dekoračné a funkčné tenkovrstvové povlaky môžu byť deponované pomocou inteligentného kombinovania rôznych kovových plazmových zdrojov a procesných plynov.

Proces povlakovania je plne automatizovaný. Krátky čas procesu je kľúčovou vlastnosťou strojov INUBIA B6 a B12. Prevádzková efektívnosť je tiež podporovaná Prevádzková efektívnosť je tiež podporovaná jednoduchou rutinnou údržbou, trojdverovým recipientom a a voliteľným doplnkovým manipulačným hardvérom. 

  • Hladké a lesklé povrchy
  • Veľká rôznorodosť farieb
  • Vysoká priľnavosť a stálosť
  • Reprodukovateľnosť cez automatické presné ovládanie
  • Užívateľsky priateľská prevádzka  a vysoká efektívnosť
  INUBIA B6 INUBIA B12
Max. výška povlaku (mm) 600 1200
Šírka x výška dverí (mm) 700 x 800 720 x1810
Dvere vákuovej komory 3 2
Použiteľný priemer komory (mm) 600 600
Počet vretien 1 - 20 1 - 20
Priemer vretena v mm (pre 6-vretenový systém) 180 180

Spätná väzba alebo otázky? Spojte sa s nami!

keyboard_arrow_up