Choose your country / language

BALIQ® MICRO TISINOS prináša všetky pozitívne vlastnosti, ktoré sú potrebné pre efektívne obrábanie tvrdých materiálov až do 70 HRC.

Long tool lifetimes, even under the harshest conditions
TiSiN-based coating using Oerlikon Balzers S3p™ technology.

Povlak BALIQ® MICRO TISINOS na báze AlTiN/TiSiN dopĺňa produkt na báze AlCrN, BALIQ® MICRO ALCRONOS a umožňuje mikroobrábanie tvrdených ocelí v rozsahu tvrdosti HRC 50 až 70. Mimoriadne odolný proti opotrebovaniu, a to aj pri extrémnych teplotách nanášania, umožňuje spoľahlivú výrobu aj tých najjemnejších povrchových štruktúr. Vynikajúca kvalita povrchu a bezproblémové odvádzanie úlomkov zaisťujú vysokú kvalitu komponentov a eliminujú potrebu dodatočných mechanických úprav, ako je brúsenie alebo drahé leštenie.

Výhody pre vás: dlhá životnosť nástroja, a to aj v najťažších podmienkach, ako aj vysoká spoľahlivosť procesov a značné úspory nákladov a času.

  • Vysoká spoľahlivosť procesov
  • Vhodné pre veľmi jemné povrchové štruktúry
  • Po obrábaní nie sú nutné ďalšie úpravy
  • Dlhá životnosť nástrojov
Revolučné hladké a bezchybné povlaky s vynikajúcimi adhéznymi vlastnosťamiVysoká kvalita komponentov vďaka kvalite povrchovej vrstvy a bezproblémovému odvádzaniu úlomkov bez dodatočných mechanických úprav
Veľká presnosť hrúbky povlaku pre veľmi ostré hranyAbsolútna špička v presnosti nástrojov
Vynikajúca odolnosť proti opotrebovaniu povlakov na báze AlTiN/TiSiN, a to aj pri extrémnych prevádzkových teplotách pri obrábaní tvrdých materiálovVeľmi vysoká tepelná stabilita a odolnosť proti oxidácii, výsledkom čoho je dlhá životnosť nástroja so znateľne menším počtom výmen

Spätná väzba alebo otázky? Spojte sa s nami!

keyboard_arrow_up