Choose your country / language

Aplikácia služby vSHARE

Spoľahlivá podpora vždy, keď ju potrebujete od našich odborníkov, ktorí používajú zdieľanie obrázkov a videí

Aplikácia služby vSHARE

Váš systém nefunguje správne a potrebujete odbornú pomoc, ale neviete presne, ako vysvetliť svoj problém? – Pomocou aplikácie Oerlikon Balzers vSHARE app je zaručené rýchle a jednoduché riešenie. Po jednoduchom procese registrácie je odborník podpory Oerlikon Balzers vzdialený iba na jedno kliknutie. Vysvetlite svoj problém zdieľaním zobrazenia smartfónu alebo tabletovej kamery a použitím funkcie značky a kreslenia v reálnom čase. S pomocou vášho odborníka je váš systém v prevádzke v čo najkratšom čase. S produktom vSHARE ťažíte z ešte rýchlejšej odozvy a optimalizovanej dostupnosti systému nanášania.

Aplikácia vSHARE spája zákazníka s odborníkom podpory Oerlikon Balzers na rýchle riešenie problémov a zdieľanie poznatkov v reálnom čase. vSHARE využíva moderné vizuálne, grafické a zvukové nástroje vášho smartfónu alebo tabletového zariadenia, ktoré sa už používa.

Výhody:

  • Jednoduchý proces registrácie
  • Jednoduché a intuitívne ovládanie
  • Jednoduchá identifikácia systému skenovaním QR kódu zariadenia
  • Živé zdieľanie zvuku a videa so vzdialenými odborníkmi vrátane funkcie označovania a kreslenia
  • Zachytávanie a zdieľanie statických obrázkoch
  • História hovorov pomocou snímok obrazovky
  • Je možné použiť existujúce zariadenia

Pohľad zákazníka / Pohľad podporovateľa (expert Oerlikon Balzers)

Pohľad zákazníka / Pohľad podporovateľa (expert Oerlikon Balzers)

Stiahnite si aplikáciu vSHARE* a zaregistrujte sa, aby ste mohli využívať optimálnu podporu odborníkov Oerlikon Balzers, aby ste mohli rýchlo a znova spustiť svoj systém povlakovania.

Download IOS version

Download Android version

* Používanie aplikácie vSHARE vyžaduje registráciu. Ak chcete získať svoje registračné údaje, kontaktujte miestneho zástupcu spoločnosti Oerlikon Balzers alebo nájdite kontaktné údaje najbližšieho zákazníckeho centra vo vašom okolí tu.

Spätná väzba alebo otázky? Spojte sa s nami!

keyboard_arrow_up