\uf1ad

Povrchové technológie Oerlikon Balzers definuje benchmark – znovu a znovu

Povrchové technológie

Povlakovacie procesy a systémy vyvinuté spoločnosťou Oerlikon Balzers vytvárajú vrstvy s dobre definovanými a opakovateľnými vlastnosťami. Nech je váš cieľ okamžitý úspech s osvedčenými povlakmi alebo spoločný vývoj inovatívnych riešení, Oerlikon Balzers je vaším ideálnym partnerom.

Oerlikon Balzers R & D tím je tvorený z viac ako 120 vysoko kvalifikovaných inžinierov, materiálových vedcov a fyzikov, ktorí vykonávajú vývoj povlakovania v laboratóriách s rozsiahlymi analytickými a testovacími zariadeniami a v úzkej spolupráci s poprednými univerzitami. Vášeň je naša sila vyvinúť riešenia šetrné k životnému prostrediu, ktoré spĺňajú potreby našich súčasných aj budúcich zákazníkov.

Rôzne procesy sú používané na zlepšenie povrchov nástrojov a presných dielov a na zlepšenie ich správania a výkon. Oerlikon Balzers vyvinula tieto technológie a príslušné povrchové riešenie, a ponúka riešenia povrchových úprav v celej našej globálnej povlakovacej sieti. Viac ako 700 povlakovacích systémov - vyvinutých a skonštruovaných v Lichtenštajnsku - sú v dennom užívaní v celom svete, v naších alebo v povlakovacích centrách pri našich zákazníkoch.

+ read more

Povlakovacie technológie ponúkané spoločnosťou Oerlikon Balzers, aby zlepšili povrchy nástrojov a presných súčastí a zlepšili ich správanie a výkon v porovnaní s alternatívnymi technológiami pre úpravu povrchu.


 

Kontaktujte nás