Wybierz kraj/język

Aplikacja serwisowa vSHARE

Niezawodne wsparcie, gdy tylko tego potrzebujesz od naszych ekspertów, korzystających z udostępniania obrazów i filmów w czasie rzeczywistym

Aplikacja serwisowa vSHARE

Twój system nie działa poprawnie i potrzebujesz pomocy eksperta, ale nie wiesz dokładnie, jak wyjaśnić problem? - Korzystanie z aplikacji Oerlikon Balzers vSHARE gwarantuje szybkie i łatwe rozwiązanie. Po prostym procesie rejestracji ekspert Oerlikon Balzers jest w zasięgu jednego kliknięcia. Wyjaśnij swój problem, udostępniając widok ze smartfona lub tabletu, używaj funkcji znakowania i rysowania w czasie rzeczywistym. Z pomocą eksperta twój proces jest ponownie gotowy do pracy w jak najkrótszym czasie. Dzięki vSHARE zyskujesz na jeszcze szybszym czasie reakcji i zoptymalizowanej dostępności systemu powlekania.

Aplikacja vSHARE łączy klienta ze specjalistą Oerlikon Balzers, aby szybko rozwiązywać problemy i dzielić się wiedzą w czasie rzeczywistym. vSHARE wykorzystuje dostępne na smartfonie/tablecie nowoczesne narzędzia wizualne, graficzne i audio.

Zalety:

  • Prosty proces rejestracji
  • Łatwa, intuicyjna obsługa
  • Szybka identyfikacja poprzez skanowanie kodu QR urządzenia
  • Połączenia audio i video online ze zdalnym ekspertem z funkcją rysowania i zaznaczania
  • Przechwytywanie i udostępnianie zdjęć
  • Historia rozmów ze zdjęciami ekranu
  • Możliwość wykorzystania dotychczasowych urządzeń

Telefon klienta / Pulpit eksperta Oerlikon Balzers

Telefon klienta / Pulpit eksperta Oerlikon Balzers

Pobierz aplikacje vSHARE i zarejestruj się, aby skorzystać ze wsparcia ekspertów Oerlikon Balzers, który szybko przywrócą Twój proces do pełnej sprawności.

Download IOS version

Download Android version

* Używanie aplikacji vSHARE wymaga rejestracji. W celu otrzymania szczegółowej instrukcji, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Oerlikon Balzers lub kliknij tutaj, aby wysłać wiadomość e-mail z prośbą o wsparcie w terenie.

Opinie lub pytania? Skontaktuj się z nami!

keyboard_arrow_up