\uf1ad

Služba povlakování Vložte svou důvěru do našich prvotřídních povlakovacích služeb

Služba povlakování

Ročně je povlakováno více než 200 milionů přesných komponent a nástrojů pro zpracování kovů a plastů. Společnost Oerlikon Balzers je jediným poskytovatelem smluvních povlakovacích služeb s hustou sítí center nacházejících se téměř ve všech významných průmyslových regionech Evropy, Ameriky a Asie. Tímto způsobem dokážeme zaručit efektivní průběh, krátké dodací lhůty a poradenství s podporou zákazníků přímo v daném místě.

Společnost Oerlikon Balzers však nabízí mnohem více než povlakování.

Značka Oerlikon Balzers je v současnosti synonymem vývoje i dalšího rozvoje průkopnických, nových řešení povlakování šitých na míru jak potřebám současného trhu, tak i individuálním požadavkům zákazníků. Všechny povlaky jsou vždy důkladně otestovány v naší vlastní strojírenské laboratoři, v níž dokážeme produkovat i individuální testovací série. Výhody využívání služeb společnosti Oerlikon Balzers jsou zcela zřejmé:

  • okamžitá dostupnost napovlakovaných produktů v zaručené kvalitě;
  • žádné investice do budov, výrobního zařízení a provozních materiálů;
  • žádné náklady na získání potřebného know-how, vyškolení zaměstnanců nebo získání praktických zkušeností;
  • okamžité výhody plynoucí z inovací již v okamžiku jejich zavedení.

Nezáleží na tom, ve kterém průmyslovém oboru podnikáte nebo jaké aplikace vás k nám přivádějí, produkty Oerlikon Balzers mohou dodat výjimečnou hodnotu jakýmkoli vašim nástrojům, přesným komponentům nebo plastovým dílům.

Povlakovací služby: komplexní inovace
Zaručujeme konzistentní, vysokou kvalitu po celém světě. Všechna povlakovací centra Balzers po celém světě jsou certifikována podle průmyslových standardů ISO a QS. Všechna naše centra též používají komplexní, zadokumentované technické standardy a jsou podrobována interním auditům, jež zajišťují shodu s těmito standardy.
Sběrná služba: rychlá a spolehlivá
Naše sběrná služba vyzvedne u vás díly k napovlakování a vrátí vám je hotové zpět. A co víc, pokud spěcháte, dokážeme pro vás samozřejmě zařídit expresní službu.
Manipulace a čištění: efektivní a čisté
Zajišťujeme efektivní logistiku prostřednictvím upevňovacích systémů a přepravy uzpůsobené na míru individuálním produktům. Naše čisticí linka umožňuje připravit povrch v souladu s požadavky PVD, přičemž čištění zde probíhá v několika krocích.
Ošetření před a po: adekvátní a s přidanou hodnotou

Je-li zapotřebí další přípravné ošetření materiálu, využívá společnost Oerlikon Balzers odpovídající technologie (např. odlučování plynů ve vakuových pecích pro odstranění zbytků materiálu v úzkých otvorech nebo mikrotryskání k odstranění porézních povrchových vrstev).

Aby nástroje vypadaly a plnily svou funkci tak, jak mají, využívá Oerlikon Balzers různé metody. V průběhu let získala společnost značné zkušenosti, které dokáže zužitkovat při doporučení nejlepšího možného řešení a zařízení ke splnění vašich potřeb.
Analýza kvality: přísná, ale úspěšná

Využíváme nejmodernější postupy, jako jsou například metalografie, analýza vrstev a měření povrchů a břitů, a dokážeme tak zaručit standard vysoké kvality pro povlakované povrchy, substráty i břity.

Nikdo nenabízí lokálnější zákaznické služby.

Ve světě

Další informace o umístění našich povlakovacích center a služeb, které poskytují, naleznete na webových stránkách našich závodů v jednotlivých zemích.

Kontakty