Choose your country / language

Aplikace služby vSHARE

Spolehlivá podpora kdykoliv ji potřebujete. Přímo od našich odborníků díky sdílení fotek a videí v reálném čase

Váš systém nefunguje správně, potřebujete odbornou pomoc, ale nevíte přesně, jak vysvětlit svůj problém? - Aplikace vSHARE od Oerlikon Balzers zaručuje rychlé a snadné řešení. Po jednoduchém procesu registrace vás od odborníka podpory Oerlikon Balzers dělí pouhé jedno kliknutí. Vysvětlete svůj problém sdílením zobrazení kamery smartphonu nebo tabletu a pomocí funkce označení a kreslení v reálném čase. S pomocí vašeho odborníka bude váš systém opět v provozu v nejkratším možném čase. S vSHARE těžíte z ještě rychlejší odezvy a optimalizované dostupnosti povlakovacího systému.

Aplikace vSHARE spojuje zákazníka s odborníkem podpory Oerlikon Balzers tak, aby rychle vyřešili problémy a mohli sdílet znalosti v reálném čase. Aplikace vSHARE využívá moderní vizuální, grafické a zvukové nástroje vašeho smartphonu nebo tabletu, které běžně používáte.

Výhody:

  • Jednoduchý proces registrace
  • Jednoduché a intuitivní ovládání
  • Jednoduchý způsob identifikace zařízení pomocí nascanování QR kódu
  • Živé audio a video sdílení se vzdáleným odborníkem včetně funkce označení a kreslení
  • Zachycení a sdílení obrázků
  • Historie hovoru se screenshoty
  • Použítí stávajících komunikačních zařízení

Pohled zákazníka / Pohled podpory (odborník Oerlikon Balzers)

Pohled zákazníka / Pohled podpory (odborník Oerlikon Balzers)

Stáhněte si aplikaci vSHARE, zaregistrujte se a začněte těžit z optimální podpory odborníků Oerlikon Balzers tak, aby byl váš povlakovací systém znovu rychle uveden do provozu.

Download IOS version

Download Android version

Použití aplikace vSHARE vyžaduje registraci. Chcete-li získat registrační údaje, kontaktujte prosím místního zástupce společnosti Oerlikon Balzers. Kontaktní údaje nejbližšího zákaznického centra naleznete zde.

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up