Choose your country / language

S povlakem BALIQ® MICRO ALTINOS na bázi AlTiN nabízí Oerlikon Balzers vyhrazený, dokonale hladký povlak pro mikroobrábění, zejména pro aplikace s tvrdostí až HRC 56.

BALIQ MICRO ALTINOS - versatile coating solution for micro-machining
BALIQ ring

S povlakem BALIQ® MICRO ALTINOS na bázi AlTiN nabízí Oerlikon Balzers další vyhrazený, dokonale hladký povlak pro mikroobrábění, zejména pro aplikace s tvrdostí až HRC 56.

Díky dokonale hladkému povrchu zaručuje BALIQ® MICRO ALTINOS bezproblémové odstraňování třísek a snižuje tvorbu nárůstků na břitech a současně poskytuje výjimečnou přilnavost.

Je velmi odolný proti opotřebení při působení vysokých teplot a vykazuje téměř nulové tendence k nalepování. Speciální vlastnosti povlaku BALIQ® eliminují potřebu následných mechanických úprav.

  • Vysoká spolehlivost a účinnost procesu mikroobrábění
  • Není nutné žádné dodatečné zpracování
  • Přesné, vysoce výkonné povlaky
  • Spolehlivá výroba kritických a drahých komponent
Revolučně hladké a bezvadné povlaky s výjimečnou přilnavostíKvalitní povrch vrchní vrstvy pro vysokou kvalitu komponent
Vysoká odolnost vůči opotřebení povlaků na bázi AlTiN, dokonce i při vysokých provozních teplotáchVelmi vysoká tepelná stabilita nástroje, která vede k dlouhé životnosti se znatelně menším počtem výměn nástrojů.
Vysoká přesnost tloušťky povlaku a přesné povlakování i těch nejostřejších hranVýrazný nárůst výkonu zejména u nejmenších tlouštěk třísky a optimalizovaná kvalita povrchu komponent
Nízká náchylnost povlaků na bázi AlTiN k nalepováníNulová přilnavost a tvoření nárůstků na břitech, a to i u těžko obrobitelných materiálů, jako jsou titan nebo nerezová ocel

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up