Choose your country / language

BALDIA COMPOSITE DC
BALDIA COMPOSITE DC
BALDIA COMPOSITE DC
BALDIA COMPOSITE DC

Všude tam, kde je požadována nejvyšší kvalita výrobku, musí být pro dosažení co nejlepších možných výsledků zajištěny spolu s konstrukcí a geometrií nástroje, přípravou řezných hran i velmi přesné tolerance průměru nástroje a tloušťky povlaku.

BALDIA® COMPOSITE DC umožňuje nejvyšší možnou přesnost díky trvale vysokému výkonu nástroje s malými tolerancemi obráběných ploch a profilů během procesu obrábění: uhlíkových vláken (CFRP), skelných vláken (GFRP), kompozitů a hliníkových slitin (Si > 12%).

Volbou povlaku BALDIA® COMPOSITE DC, profitujete také z vylepšené kontroly kvality a speciální chemické před-úpravy podkladu.

BALDIA COMPOSITE DC
Povlakový materiál C-based (sp3)
Technologie povlakování CVD
Barva povlaku šedá
Tvrdost povlaku HIT [GPa]* 80 - 100
Max. provozní teplota [°C]**** 600
Teplota procesu [°C] < 900
Typická tloušťka povlaku [µm] 4 - 15
Všeobecná poznámka Všechny uvedené údaje představují přibližné hodnoty; závisí na aplikaci, okolním prostředí a zkušebních podmínkách
*Tvrdost povlaku HIT [GPa] Měřeno nanoindentací podle ISO 14577. V případě vícevrstvých povlaků se tvrdost jednotlivých vrstev liší.
****Max. provozní teplota [°C] Jedná se o přibližné hodnoty mimo oblast. V důsledku zákonů termodynamiky existuje v aplikaci závislost na tlaku.

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up