Choose your country / language

O společnosti Oerlikon Balzers

Oerlikon Balzers je jedním z předních světových dodavatelů inovačních technologií povlakování.

O společnosti Oerlikon Balzers

Oerlikon Balzers je jedním z předních světových dodavatelů povlakovacích technologií, které značně zvyšují výkony a odolnost přesných komponent a nástrojů ve zpracovatelském průmyslu plastů a kovů.

Extrémně tenké a výjimečně tvrdé povlaky značky BALINIT a BALIQ snižují tření, a tím i opotřebení. Značka BALITHERM otevírá širokou škálu možností v oblasti tepelného zpracování, zatímco BALTONE je synonymem pro povlaky v plné škále elegantních barev, jež se dokonale hodí pro dekorativní účely. Povlaky BALIMED ThinFilm s odolností vůči opotřebení a s biokompatibilními, antimikrobiálními a chemicky inertními vlastnostmi byly cíleně vyvinuty pro aplikace ve zdravotnictví. Společnost, pod technologickou značkou BALIFOR, představila technologie, které nabízí zakázkové řešení pro automobilový trh, zatímco technologie ePD umožňuje pokovení plastových dílů s chromovým efektem.

Společnost Oerlikon Balzers má po celém světě v provozu více než 1300 povlakovacích zařízení ať už ve svých pobočkách nebo provozovnách svých zákazníků. Konstrukční a technologické oddělení a montážní linka strojů Balzers se nacházejí v Lichtenštejnsku, v Lagenthalu (Švýcarsko) a v Bergisch Gladbach (Německo). Oerlikon Balzers provozuje dynamicky rostoucí síť více než 110 povlakovacích center ve 36 zemích Evropy, Ameriky a Asie. Společně s firmou Oerlikon Metco a Oerlikon AM je Oerlikon Balzers součástí Divize povrchových řešení (Surface Solutions Division) švýcarské skupiny Oerlikon Group (SIX: OERL).

Kontakty

Petra Ammann

Petra Ammann

Head of Communications Oerlikon Balzers

Zpětná vazba nebo dotazy? Kontaktujte nás!

keyboard_arrow_up